CNC plazmas griešanas pakalpojumi

CNC plazmas griešana.

Galda izmēri 4000×2000. Materiāla griešanas biezums no 5mm līdz 20 mm caurdurē, līdz 40mm no sāniem. Plazmas griešana Valmierā. CNC darba galdi. CNC plazmas materiālu izgatavošana. CNC griešana. CNC pakalpojumi. CNC plazma griezējs. CNC detaļu izgriešana. CNC metālapstrāde. Projektē, rasē izgatavo, DXF fails. Metāla griešana. CNC plazma 40mm. Konstrukcijas, kausi, konteineri. CNC plazma Vidzeme. CNC plazma Latvija. Metāla detaļu apstrāde un izgatavošana, piedāvājam risinājumus arī nestandarta situācijās. Detaļu izgatavošana pēc klienta rasējuma. CNC plazmas griešana.

Detaļu izgatavošana.

Izgatavosim visdažādākās metāla daļas pēc individuāla pasūtījuma. Dizaina izstrādājumi. Metāla izstrādājumi. Metinātas detaļas. Praktiskas konstrukcijas. Pakalpojumi: Metināšana. pēc individuāla pasūtījuma.

Atbilstoši klientu vēlmēm detaļu izgatavošanā varam piedāvāt dažādas detaļas ar CNC iekārtu. varam izgatavot dažādas sarežģītības detaļas CNC detaļu izgatavošana rūpnieciskajām iekārtām

Metālapstrādes darbnīca, CNC metāla apstrāde. Metāla detaļu apstrāde un izgatavošana, piedāvājam risinājumus arī nestandarta situācijās. CNC griešanas un apstrādes pakalpojumi pēc rasējumiem CNC plazma vidēju un lielu sērijveida partiju izgatavošanā, gāzes griešana, CNC darbagalds. Dažādas sarežģītības detaļu izgatavošana uz CNC iekārtas izgatavošanas tehnoloģija uz CNC darbgaldiem.

Cenas pēc vienošanāsplazma@asimet.lv

SAZINĀTIES